СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА

Данас је у сали КОЦ-а одржана свечана додела диплома свим матурантима наше школе.
Свечаност је започета наступом школског хора,а затим говором подршке од стране председника Општине Богатић,Ненада Бесеровца и директорке школе Милице Дражић.
Посебне награде су добили ученици који су учествовали на републичким такмичењима и постигли одличне успехе,као и вуковци.
За ђака генерације је изабран Никола Јокић ,који поседује посебност и харизму адекватну за титулу коју носи ове године.
Разредне старешине су свечано уручили дипломе својим ученицима и посебне награде онима са одличним успехом.
Оно што је красило и дало специфицност овој свечаности је неизмерна радост и еуфорија која се манифестовала кроз громогласне аплаузе и узвике подршке.
Још једном желимо да им пожелимо пуно снаге,среће и успеха и да им љубав буде најјаче оружје у борби са изазовима које носи живот.

(преузето са facebook профила Мачванска средња школа Богатић)

S3
S4